loader image
Zavřít
REKUPERACE

Naše domy jsou difúzně uzavřené a je nezbytnou nutností instalovat rekuperační jednotky. Nemějte ale strach z vysokých pořizovacích cen, protože nabízíme pouze lokální rekuperace, které jsou jedny z nejlepších na trhu. Vynikají snadnou montážní, pořizovací cenou a vysokou účinností až do 92%, která je dosažena díky měděnému výměníku tepla (rekuperátorů) odtahovaných a podávaných vzdušných toků bez jejich vzájemného křížení. Uvnitř systému jsou dva ventilátory, které navzájem pracují. Měděný výměník tepla uvnitř jednotky zajišťuje maximální účinnost a díky své antiseptické vlastnosti zabraňuje akumulaci bakterií.

A jak to celé funguje? Vzduchové toky procházejí měděným výměníkem tepla, který je rozmístěný uvnitř funkčního bloku. Proudy vzduchu jsou samostatně oddělené jak na vstupu, tak výstupu bez míchání. Ventilační systém ohřívá studený vzduch prostupující z venčí, pomocí teplého vzduchu z místnosti. V létě naopak vzduch ochlazuje. Systém neobsahuje žádné filtry, protože měděné výměníky tepla zajišťují dezinfekci vzduchu pomocí rovnoměrného vedení tepla s malou délkou, což zajišťuje zachování iontového složení a přirozené energetické složky vzduchu.

Vzduchotechniku respektive odtahy umíme přizpůsobit každému zákazníkovi. Veškeré odtahy z WC, koupelen a digestoří provádíme především s výstupem na střešní krytiu s pasivními i aktivními odtahy. Používáme pouze osvědčené výrobce ventilátorů. Pro náročnější zákazníky máme k dispozici také moderní distribuční elementy či ventilátory.

Pro bližší informace o této službě nás neváhejte kontaktovat